Menü
Your Cart

Blog - hava temizleme cihazları RSS Beslemesi

01 092020 0 339
Günümüzde endüstrileşmiş toplumların nüfusunun %89’u şehirlerde yaşamaktadır. Dünya üzerinde kentlerde hava kalitesini olumsuz yönde etkileyen çok sayıda faktör bulunmaktadır. Artan nüfus, sanayileşme, taşıtların egzos gazları, plansız şehirleşme ve yeşil alanların azalması temel sebepler olarak sayılabilir. Kirli hava bugün dünyamızın karşı karşıya kaldığı en önemli problemlerden biridir ve gün geçtikçe büyüyen bir sorundur.Kentte yaşayan insanların zamanının % 90’ı, başka bir ifadeyle günün ya..
31 082020 0 145
Biliyor muydunuz? İnsanlar yemeden yaklaşık 30 gün ve su içmeden 3 gün boyunca yaşayabiliyorken, nefes almadan sadece 3 dakika yaşayabiliyorlar. İşte bu nedenle, hava; insan yaşamı için en zaruri ihtiyaçtır. Şehir hayatında, zamanımızın yaklaşık yüzde 90’ını kapalı ortamlarda geçirdiğimiz için iç ortam hava kalitesinin insan sağlığı üzerinde çok büyük ve önemli bir etkisi var.Merkezi İngiltere’de bulunan ve internet tabanlı Pazar araştırması ve anket şirketi olan YouGov’un verilerine göre zamanı..
27 082020 0 259
Günümüzün büyük bir bölümünü geçirdiğimiz ofis, fabrika, mağaza, vb. tüm çalışma alanlarında solunan sağlıksız iç hava, verimliliği azaltıyor ve odaklanma problemlerini beraberinde getiriyor. Sağlığımıza zarar veren ve bunun yanı sıra ofis ortamlarında yaşam kalitesi düşüklüğüne neden olan çeşitli gaz, partikül, bakteri, nem problemlerinin çözümü için geliştirilen yeni nesil akıllı hava temizleme teknolojisi Sercair, ofis ve toplantı odalarının kötü havasını, taze ve temiz hava ile değiştirmekte..
26 082020 0 280
Günümüzde insanların yaklaşık yüzde 98’i kentlerde yaşıyor ve günün ortalama 22 saatini kapalı mekanlarda geçiriyor. Bu değerler iç ortam hava kalitesinin ne kadar önemli olduğunu net olarak ortaya koyuyor. Kötü iç mekân hava kalitesi, sağlığınızı tehdit eder, çalışma performansınızı düşürür ve yaşam kalitenizi olumsuz yönde etkiler. Sercair akıllı hava temizleme cihazları, iç ortamların hava kalitesini analiz ederek, iyileştirir.Sanayileşmeyle birlikte nüfusun yaklaşık yüzde 98’i şehirlerde yaş..
13 082020 0 381
Yeni eğitim döneminin başlamasına sayılı günler kaldı. Kovid-19 pandemisi, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hijyen ve temiz hava ihtiyacına olan gereksinimi maksimuma çıkardı. Kalabalık iç mekanlarda, pandemi riskinin yüksek olması gözleri okullarda hava temizliği ve hijyen konusuna çevirdi. Peki, okulunuz Kovid-19 pandemisiyle beraber neredeyse tamamen değişen yeni eğitim hayatına hazır mı? Veli ve veli adaylarınızın, sağlık ve güvenlik kaygılarını giderecek önlemleri aldınız mı?Tüm dünyay..
21 072020 0 707
Şehir hayatı; insanlara sunduğu pek çok avantaja karşın, önemli sağlık sorunlarının da sebebine dönüşmüş durumda. Hava kirliliğinin her geçen gün biraz daha artıyor olması, temiz hava ihtiyacımızı daha zaruri hale getiriyor. İnsan sağlığı için, iç mekanların nem seviyesinin ideal düzeyde olması gerekir. Nem seviyesinin yüksek olması da düşük olması da insana zarar verir. Yüksek nem seviyelerinden kaynaklanan bakteri ve küfler, her nefes alındığında ciğerlere kalıcı zararlar verebilir. Öte yandan..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 7 (2 Sayfa)