Menü
Your Cart
Düşük sesli güçlü fan ayarı ile tertemiz ortam sağlar. Ev ve arabalar için çift kullanım alanı mevcuttur. 360 derece hava girişi ve hava çıkışına sa..
0 TL
Yeni nesil turbo fanları, iç mekan hava kalitesini belirleyen tüm parametrelerin dışında UVC led ve yeni nesil polar iyonizer sterilizasyonu sayesinde..
0 TL
UVC lamp ile sterilizasyon özelliği ile iç ortamınızı temizler. 3 mod özelliği ile dilediğiniz ayarda kullanılır. Ön filtre, hepa filtre, karbon fil..
0 TL
Yeni Nesil Akıllı Hava Temizleme ve Düzenleme Cihazı Yeni nesil turbo fanları, iç mekan hava kalitesini belirleyen tüm parametreleri ölçen yapısı ve ..
0 TL
UVC lamp ile sterilizasyon özelliği ile iç ortamınızı temizler. 3 mod özelliği ile dilediğiniz ayarda kullanılır. Ön filtre, hepa filtre, fotokatali..
0 TL
Sercair Crystal Elektrolize Su Üreten Sterilizasyon Spreyi’nde bulunan hipokloröz asit, kısaca HOCl ve başka bir adıyla aktif klor, suda iyonizasyona ..
0 TL
Müşterilerinizi, Hastalarınızı, Çalışanlarınızı ve Öğrencileri Bakteri, Mikrop ve Virüslerden Koruyun! Özel olarak Premium Eloksal Alüminyum’dan üret..
0 TL
Sercair Blue Care: Temassız Otomatik Spreyli El Dezenfektan Dispenseri1500 ml Kapasitesi ile El Değmeden Bakteri ve Mikropları Yok Edin! Otomatik sen..
0 TL
45 ml Kapasitesi ile İstediğiniz Yerde Elinizdeki Mikropları Yok Edin! Otomatik sensör, otomatik dozaj spreyi özelliğine sahiptir. Benzersiz modüle..
0 TL
El Değmeden Bakteri ve Mikropları Yok Edin! Otomatik sensör, otomatik dozaj spreyi özelliğine sahiptir. Kullanım kolaylığı ve rahatlığı sağlar. Ster..
0 TL
Tüketicilerin yaşam kalitelerini ve sağlığını olumsuz yönde etkileyen cep telefonlarının temizleme ihtiyacından yola çıkarak tasarlanan çok fonksiyonl..
0 TL
Taşınabilir UV Sterilizatör (ios ve android uyumlu)Sadece 10 saniyede hijyenik ortamlar yaratır Sağlığımızı büyük risk altına sokan ve yaşam kalitemi..
0 TL
UVC Sterilizatör çanta kullanımına uygundur. Sterilizatörün benzersiz modüler tasarımı çok az yer kaplar ve taşınabilir. Sercair Handy kullanıcı dos..
0 TL
Ayaklı antiseptik UVC lamba, tasarımı sayesinde; kullanım kolaylığı ve rahatlığı sağlar. Çok az yer kaplar ve taşınabilir. Zararlı mikropların %99,9'u..
0 TL
Tasarımı sayesinde; kullanım kolaylığı ve rahatlığı sağlar. Çok az yer kaplar ve taşınabilir. Klinik olarak kanıtlanmıştır. Mikropların %99 ‘unu yok..
0 TL

Yeni Makaleler

25 092020 0 543
Sercair Bright Teknolojisiyle Ulaşılması Zor Tüm Alanlardan Mikropları Uzaklaştırın! Tüketicilerin giderek artan sağlıklı ve temiz yaşam bilinci; kötü kokular, bakteri, virüs ve mantar gibi problemlerin çözümü için tasarlanan Sercair Bright Dezenfeksiyon Atomizer Makinesi, ‘Daha Sağlıklı Bir İç Ortam İçin Dezenfektasyon Teknolojisi’ üretmektedir.Sercair Bright Dezenfeksiyon Atomizer Makinesi, ev, tuvalet, iş yeri, klinik, restoran, okul gibi tüm kapalı alanların dezenfektanı için tasarlanmıştır...
09 092020 0 11699
Hava temizleme cihazları, günümüzde artık tüm ev, kapalı çalışma alanları ve kapalı sosyal alanlarda bir temel ihtiyaca dönüşmüş durumda. Özellikle de büyük şehirlerde. Üstelik sadece astım hastaları veya solunum yolu rahatsızlıkları olanlar için herkes için önemli bir ihtiyaç. Soluduğumuz nefesin bize zarar değil, fayda sağlaması için havanın temiz ve taze olması şart. Yeni nesil akıllı hava temizleme cihazları, bize taze bir nefes sağlarken aynı zamanda hem ruhsal ve bedensel sağlığımız hem de..
04 092020 0 1158
Yapılan araştırmalara göre; öğrenciler yılın yaklaşık bin saatini okullarda geçiriyor. Sınıflarda ve kapalı tüm alanlarda solunan sağlıksız hava nedeniyle okul çağındaki her 13 çocuktan 1’inde ise astım hastalığı ve çeşitli solunum yolu hastalıkları tespit ediliyor. İç mekan hava kalitesini artırarak çocuklar için sağlıklı temiz hava sağlayan Sercair, özel olarak tasarlanan sensörler sayesinde ortamda bulunan sıcaklık, nem, karbondioksit, karbonmonoksit ve partikül miktarı analizlerini aynı anda..
01 092020 0 1232
Hava, insan yaşamı için hayati değere sahip, insan yaşamı için olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır. İnsan, hava kalitesinin düşük olduğu ortamlarda yaşamını uzun süre devam ettiremez, kötü hava insanı yavaş yavaş hasta eder. Peki, şehir hayatında iç hava kalitesi dışarıdan yaklaşık 5 kat daha kötüyken ve günümüzün yaklaşık %90’ını kapalı mekanlarda geçiriyor iken, sağlığımızı korumak nasıl mümkün olabilir? İç mekanların havasını temiz ve taze tutmanın yolu nedir? Artan hava kirliliği, insan yaşamını ci..