Menü
Your Cart

Hakkımızda

Tüm dünyayı etkileyen COVID-19 pandemisi, aynı zamanda yeni bir farkındalık yaratarak gözleri temiz hava ve hijyen konusuna çevirdi. Dünya ile beraber biz de bu değişimden etkileniyor, değişiyor ve dönüşüyoruz. Evlerimiz, ofislerimiz, vakit geçirdiğimiz cafeler / restoranlar, konakladığımız oteller, hastaneler, okullar, kreşler kısacası tüm iç mekanlarda daha steril ve temiz hava ihtiyacı var.

Yeni nesil akıllı hava temizleme teknolojisi üreticisi Sercair, aynı zamanda dezenfektan ve UVC sterilizatörler tasarlar ve üretir. Sercair Kurumsal, şirketlere en verimli sistemleri en hızlı şekilde sunmak üzere faaliyete geçmiştir. Akıllı hava temizleyici ve düzenleyici cihazlar, dezenfektanlar, UV sterilizatörler, filtreler; kısacası daha temiz bir hava ve steril ortamlar için ihtiyaç duyduğunuz tüm ürün ve cihazlara Sercair Kurumsal'dan ulaşabilirsiniz.

İç mekan analizi ve ihtiyaçlarınızın tespiti konusunda danışmanlık, en doğru ve verimli cihazların belirlenmesi, en kaliteli ürünler ve en uygun fiyatlar, cihazların montajı ve teknik destek, satış sonrası destek hizmetlerimizle Sercair Kurumsal, tüm kurumlara tam kapsamlı bir hizmet sunar.