Menü
Your Cart

Blog RSS Beslemesi

25 092020 0 1006
Sercair Bright Teknolojisiyle Ulaşılması Zor Tüm Alanlardan Mikropları Uzaklaştırın! Tüketicilerin giderek artan sağlıklı ve temiz yaşam bilinci; kötü kokular, bakteri, virüs ve mantar gibi problemlerin çözümü için tasarlanan Sercair Bright Dezenfeksiyon Atomizer Makinesi, ‘Daha Sağlıklı Bir İç Ortam İçin Dezenfektasyon Teknolojisi’ üretmektedir.Sercair Bright Dezenfeksiyon Atomizer Makinesi, ev, tuvalet, iş yeri, klinik, restoran, okul gibi tüm kapalı alanların dezenfektanı için tasarlanmıştır...
09 092020 0 14174
Hava temizleme cihazları, günümüzde artık tüm ev, kapalı çalışma alanları ve kapalı sosyal alanlarda bir temel ihtiyaca dönüşmüş durumda. Özellikle de büyük şehirlerde. Üstelik sadece astım hastaları veya solunum yolu rahatsızlıkları olanlar için herkes için önemli bir ihtiyaç. Soluduğumuz nefesin bize zarar değil, fayda sağlaması için havanın temiz ve taze olması şart. Yeni nesil akıllı hava temizleme cihazları, bize taze bir nefes sağlarken aynı zamanda hem ruhsal ve bedensel sağlığımız hem de..
04 092020 0 1577
Yapılan araştırmalara göre; öğrenciler yılın yaklaşık bin saatini okullarda geçiriyor. Sınıflarda ve kapalı tüm alanlarda solunan sağlıksız hava nedeniyle okul çağındaki her 13 çocuktan 1’inde ise astım hastalığı ve çeşitli solunum yolu hastalıkları tespit ediliyor. İç mekan hava kalitesini artırarak çocuklar için sağlıklı temiz hava sağlayan Sercair, özel olarak tasarlanan sensörler sayesinde ortamda bulunan sıcaklık, nem, karbondioksit, karbonmonoksit ve partikül miktarı analizlerini aynı anda..
01 092020 0 1720
Hava, insan yaşamı için hayati değere sahip, insan yaşamı için olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır. İnsan, hava kalitesinin düşük olduğu ortamlarda yaşamını uzun süre devam ettiremez, kötü hava insanı yavaş yavaş hasta eder. Peki, şehir hayatında iç hava kalitesi dışarıdan yaklaşık 5 kat daha kötüyken ve günümüzün yaklaşık %90’ını kapalı mekanlarda geçiriyor iken, sağlığımızı korumak nasıl mümkün olabilir? İç mekanların havasını temiz ve taze tutmanın yolu nedir? Artan hava kirliliği, insan yaşamını ci..
01 092020 0 620
Günümüzde endüstrileşmiş toplumların nüfusunun %89’u şehirlerde yaşamaktadır. Dünya üzerinde kentlerde hava kalitesini olumsuz yönde etkileyen çok sayıda faktör bulunmaktadır. Artan nüfus, sanayileşme, taşıtların egzos gazları, plansız şehirleşme ve yeşil alanların azalması temel sebepler olarak sayılabilir. Kirli hava bugün dünyamızın karşı karşıya kaldığı en önemli problemlerden biridir ve gün geçtikçe büyüyen bir sorundur.Kentte yaşayan insanların zamanının % 90’ı, başka bir ifadeyle günün ya..
31 082020 0 301
Biliyor muydunuz? İnsanlar yemeden yaklaşık 30 gün ve su içmeden 3 gün boyunca yaşayabiliyorken, nefes almadan sadece 3 dakika yaşayabiliyorlar. İşte bu nedenle, hava; insan yaşamı için en zaruri ihtiyaçtır. Şehir hayatında, zamanımızın yaklaşık yüzde 90’ını kapalı ortamlarda geçirdiğimiz için iç ortam hava kalitesinin insan sağlığı üzerinde çok büyük ve önemli bir etkisi var.Merkezi İngiltere’de bulunan ve internet tabanlı Pazar araştırması ve anket şirketi olan YouGov’un verilerine göre zamanı..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 13 (3 Sayfa)