Menü
Your Cart

Blog - dezenfektan RSS Beslemesi

31 082020 0 158
Biliyor muydunuz? İnsanlar yemeden yaklaşık 30 gün ve su içmeden 3 gün boyunca yaşayabiliyorken, nefes almadan sadece 3 dakika yaşayabiliyorlar. İşte bu nedenle, hava; insan yaşamı için en zaruri ihtiyaçtır. Şehir hayatında, zamanımızın yaklaşık yüzde 90’ını kapalı ortamlarda geçirdiğimiz için iç ortam hava kalitesinin insan sağlığı üzerinde çok büyük ve önemli bir etkisi var.Merkezi İngiltere’de bulunan ve internet tabanlı Pazar araştırması ve anket şirketi olan YouGov’un verilerine göre zamanı..
28 082020 0 412
Pandemiyle beraber hepimizin daha çok farkına vardığı ve hayati değerini daha iyi kavradığı sterilizasyon konusu, sadece evlerde değil, günümüzün büyük kısmını geçirdiğimiz iş yerlerimizde ve çocuklarımızın gittiği kreş ve okullarda da büyük bir öneme sahip. Peki, artık pek çok yerde kullanımına başlanan el dezenfektan makineleri hangi özelliklere sahip olmalı?Tüm dünyayı etkisi alan Kovid pandemisi, kişisel hijyen ve el dezenfektanı gibi virüsü önleyici tedbirleri de çok önemli hale getirdi. Uz..
13 082020 0 398
Yeni eğitim döneminin başlamasına sayılı günler kaldı. Kovid-19 pandemisi, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hijyen ve temiz hava ihtiyacına olan gereksinimi maksimuma çıkardı. Kalabalık iç mekanlarda, pandemi riskinin yüksek olması gözleri okullarda hava temizliği ve hijyen konusuna çevirdi. Peki, okulunuz Kovid-19 pandemisiyle beraber neredeyse tamamen değişen yeni eğitim hayatına hazır mı? Veli ve veli adaylarınızın, sağlık ve güvenlik kaygılarını giderecek önlemleri aldınız mı?Tüm dünyay..
08 072020 0 338
Yeni Nesil Akıllı Hava Temizleme Teknolojisi Sercair’den, Dezenfektan Teknolojileri Pazarına 20 Yeni Ürün Yatırımı!Tüm dünya düzenini yeniden şekillendiren ve tüketici alışkanlarını değiştiren korona virüsün olumsuz sonuçlarının ardından, bireylerin daha sağlıklı, daha steril ortamlarda yaşama ihtiyaçları çerçevesinde; ABD'de yazılım alt yapısı geliştirilen yeni nesil akıllı hava temizleme teknolojisi Sercair, iç mekân hava kalitesindeki uzmanlığını dezenfektan teknolojileriyle birleştirdi ve 20..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)