Menü
Your Cart

Okullarda Pandemi Tedbirleri RSS Beslemesi

Okul, kreş, üniversite, etüt merkezi, kurs gibi öğrencilerin uzun saatler geçirdiği kapalı mekanlarda hava kalitesinin iyi olması, ortamın steril ve pandemi risklerine karşı güvenli olması çok önemli. 

13 082020 0 605
Yeni eğitim döneminin başlamasına sayılı günler kaldı. Kovid-19 pandemisi, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hijyen ve temiz hava ihtiyacına olan gereksinimi maksimuma çıkardı. Kalabalık iç mekanlarda, pandemi riskinin yüksek olması gözleri okullarda hava temizliği ve hijyen konusuna çevirdi. Peki, okulunuz Kovid-19 pandemisiyle beraber neredeyse tamamen değişen yeni eğitim hayatına hazır mı? Veli ve veli adaylarınızın, sağlık ve güvenlik kaygılarını giderecek önlemleri aldınız mı?Tüm dünyay..
06 072020 0 363
Sağlık Bakanlığı okullarda alınması gereken Kovid-19 önlemlerini belirlediAA tarafından yayınlanan haberin detayları aşağıda verilmiştir.Önlemler kapsamında, sınıf, çalışma salonları, işlikler, yemekhane, kantin ve benzeri toplu kullanım alanları, kişiler arasındaki sosyal mesafe en az 1 metre olacak şekilde düzenlenecek.Sağlık Bakanlığı Bilimsel Danışma Kurulu'nca hazırlanan Kovid-19 Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberi'nde, 31 Ağustos'ta açılacak okullarda alınacak önlemler yer aldı.Rehbere göre..
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)