Menü
Your Cart

Kafe ve Restoranlarda Hava Kalitesi RSS Beslemesi

Yemek yediğimiz alanların çoğunu kapalı mekanlar oluşturuyor. Bu alanlarda vakit geçiren müşteriler, çeşitli kimyasallar, yemek, sigara ve nargile kokularına maruz kalıyor. Bu durum kıyafetlerimize sinen kötü kokuların dışında baş ağrısı, depresyon, gözlerde yanma, uyku hali, konsantrasyon bozukluğu ve baş dönmesi gibi pek çok rahatsızlığı beraberinde getiriyor.

Sercair'in 7/24 süren otomatik hava temizleme işlemi sayesinde kafe ve restoran gibi kalabalık mekanların havası sürekli temiz kalır. Müşterileriniz, sağlıklı ve kaliteli bir ortamda, lezzetli yemeğin ve güvenle nefes almanın keyfini sürer. 

21 072020 0 1062
Şehir hayatı; insanlara sunduğu pek çok avantaja karşın, önemli sağlık sorunlarının da sebebine dönüşmüş durumda. Hava kirliliğinin her geçen gün biraz daha artıyor olması, temiz hava ihtiyacımızı daha zaruri hale getiriyor. İnsan sağlığı için, iç mekanların nem seviyesinin ideal düzeyde olması gerekir. Nem seviyesinin yüksek olması da düşük olması da insana zarar verir. Yüksek nem seviyelerinden kaynaklanan bakteri ve küfler, her nefes alındığında ciğerlere kalıcı zararlar verebilir. Öte yandan..
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)