Menü
Your Cart

Ofislerde Hava Kalitesi RSS Beslemesi

Çalışma hayatımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz kapalı alanlarda solunan sağlıksız iç hava, verimliliği azaltıyor ve odaklanma problemlerini beraberinde getiriyor. Sağlığımıza zarar veren ve bunun yanı sıra ofis ortamlarında yaşam kalitesi düşüklüğüne neden olan çeşitli gaz, partikül, bakteri, nem problemlerinin çözümü için geliştirilen yeni nesil akıllı hava temizleme teknolojisi Sercair, ofis ve toplantı odalarının kötü havasını, taze bir nefesle değiştirmektedir. Çalışma ortamında sağlanan temiz hava, aynı zamanda gözlerde yanma, nefes alma güçlüğü, astım, deride kızarıklık, öksürük, nezle, alerjik hastalıklar, baş ağrısı, yorgunluk ve hava yoluyla bulaşan sağlık problemlerinin çözümü için de destekleyicidir.

Sercair ile temiz hava çalışma alanınızda

Sercair'in 7/24 süren otomatik hava temizleme işlemi sayesinde ofisinizin havası sürekli temiz kalır.

Sıcaklık, nem, karbondioksit, VOCs (uçucu organik bileşikler), karbonmonoksit, PM ölçümü ve partikül miktarı analizlerini aynı anda yapan Sercair, temiz havayı filtreleyerek ofisinize alır.

Filtrelenmiş havayı UVC lamp ile sterilize eder ve bu havanın sıcaklığını ön ısıtma ünitesi ile ideal seviyeye getirir.

Bu sayede verimliliği, odaklanmayı ve mesleki başarıyı sağlar.  

27 082020 0 428
Günümüzün büyük bir bölümünü geçirdiğimiz ofis, fabrika, mağaza, vb. tüm çalışma alanlarında solunan sağlıksız iç hava, verimliliği azaltıyor ve odaklanma problemlerini beraberinde getiriyor. Sağlığımıza zarar veren ve bunun yanı sıra ofis ortamlarında yaşam kalitesi düşüklüğüne neden olan çeşitli gaz, partikül, bakteri, nem problemlerinin çözümü için geliştirilen yeni nesil akıllı hava temizleme teknolojisi Sercair, ofis ve toplantı odalarının kötü havasını, taze ve temiz hava ile değiştirmekte..
21 072020 0 1062
Şehir hayatı; insanlara sunduğu pek çok avantaja karşın, önemli sağlık sorunlarının da sebebine dönüşmüş durumda. Hava kirliliğinin her geçen gün biraz daha artıyor olması, temiz hava ihtiyacımızı daha zaruri hale getiriyor. İnsan sağlığı için, iç mekanların nem seviyesinin ideal düzeyde olması gerekir. Nem seviyesinin yüksek olması da düşük olması da insana zarar verir. Yüksek nem seviyelerinden kaynaklanan bakteri ve küfler, her nefes alındığında ciğerlere kalıcı zararlar verebilir. Öte yandan..
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)