Günümüzün büyük bir bölümünü geçirdiğimiz ofis, fabrika, mağaza, vb. tüm çalışma alanlarında solunan sağlıksız iç hava, verimliliği azaltıyor ve odaklanma problemlerini beraberinde getiriyor. Sağlığımıza zarar veren ve bunun yanı sıra ofis ortamlarında yaşam kalitesi düşüklüğüne neden olan çeşitli gaz, partikül, bakteri, nem problemlerinin çözümü için geliştirilen yeni nesil akıllı hava temizleme teknolojisi Sercair, ofis ve toplantı odalarının kötü havasını, taze ve temiz hava ile değiştirmektedir. 

Çalışma ortamında sağlanan temiz hava, aynı zamanda gözlerde yanma, nefes alma güçlüğü, astım, deride kızarıklık, öksürük, nezle, alerjik hastalıklar, baş ağrısı, yorgunluk ve hava yoluyla bulaşan sağlık problemlerinin çözümü için destekleyicidir.

Çalıştığımız alanlar bizi hasta mı ediyor?

Günümüzün çok büyük bir kısmını geçirdiğimiz çalışma alanlarında hava kalitesinin düşük olması hem sağlığımız hem de başarımız üzerinde olumsuz etkilere neden oluyor. Çalıştığımız ortamdaki hava kalitesinin kötü olması halinde oluşabilecek rahatsızlıklar:

 • Verimliliğin azalması
 • Odaklanma problemleri
 • Hatırlamada güçlük
 • Gözlerde yanma
 • Nefes alma güçlüğü
 • Astım
 • Deride kızarıklık
 • Öksürük
 • Alerjik hastalıklar
 • Baş ağrısı
 • Kronik yorgunluk
 • Hava yoluyla bulaşan çeşitli hastalıklar

Sercair ile temiz hava çalışma alanınızda

Sercair'in 7/24 süren otomatik hava temizleme işlemi sayesinde ofisinizin havası sürekli temiz kalır. Sıcaklık, nem, karbondioksit, VOCs (uçucu organik bileşikler), karbonmonoksit, PM ölçümü ve partikül miktarı analizlerini aynı anda yapan Sercair, temiz havayı filtreleyerek ofisinize alır.

Filtrelenmiş havayı UVC lamp ile sterilize eder ve bu havanın sıcaklığını ön ısıtma ünitesi ile ideal seviyeye getirir.

Bu sayede verimliliği, odaklanmayı ve mesleki başarıyı sağlar. 

Özetle, sağlıklı nefes alma ve başarının yolu Sercair'den geçer.

Sercair hangi pencerelere uygulanabilir?

Sercair Pure  modelleri ve Sercair Sensitive, 75cm ile 150cm aralığındaki tüm pencere ölçülerine uygundur. 

Sercair cihazları, her türlü çift açılımlı doğramaya, ahşap doğramalara, PVC doğramalara ve alüminyum doğramalara takılabilmektedir.

Standart aynı eksende kayan sürme doğramalara Sercair takılamamaktadır. Sadece Wolksvagen sürme (paralel schiebe) ve hebe schiebe sürme doğramalara montaj yapılabilmektedir.

Sercair’in panjurlu doğramalara takılabilmesi için ray lamel akış aksı ile doğrama arası uzaklığın min. 35mm olması gerekmektedir.

Giydirme Cephe olan mekanlara ise özel proje çözümü ile montaj yapılabilmektedir.

Sercair’in hazır modelleri maksimum yüksekliği 50mt kadar olan tüm binalarda kullanılmaktadır, daha yüksek binalar için özel üretim yapıyoruz.

Sercair cihazları nasıl yönetilir?

Bir veya birden fazla Sercair cihazınız varsa, Sercair APP ile cihazlarınızı kolayca izleyebilir ve yönetebilirsiniz. Tüm Android ve IOS’larda kullanılabilen Sercair aplikasyonu sayesinde ofisler ve toplantı odalarında solunan havanın kalitesi her zaman sizin kontrolünüzde.

İşte Sercair APP’in sunduğu avantajlar:

Mod Seçenekleri: Eco, standart, performans, tatil, sessiz mod seçenekleri ile en uygun şekilde çalışma alternatiflerini belirleme.

Senaryolar: Ofisler, toplantı odaları ve arşivler gibi farklı ideal hava koşullarına sahip çok sayıda senaryo kurgusu.

Cihaz Detayları: Tüm cihazları istediğiniz yerden, istediğiniz zaman izleyebilme ve yönetebilme.

Sensör Analizleri: Tüm iç ve dış hava sensör değerlerini, geçmişe dönük detaylı analizleri inceleyebilme.

Ayrıca Sercair APP’in toplu cihaz yönetimi özelliği sayesinde ofisinizdeki tüm cihazları aynı anda yönetebilir ve istediğiniz her yerde gözlemleyebilirsiniz.Sercair hava temizleme cihazlarının filtreleri nasıl değiştirilir?

Sercair'e özel tasarlanmış karbon ve polen filtreleri; gözle görülmeyen tozları, evcil hayvan tüylerini, yemek kokusunu, polenleri, küfleri ve bakterileri yakalayarak ofisinizin hava kalitesini artırır. Bu özel filtreleri dilediğiniz zaman bayilerimizden hızlıca temin edebilir ve kendiniz kolayca değiştirebilirsiniz.

Çalışma alanınıza temiz ve taze hava sağlayarak verimliliğinizi artırmak için lütfen bizimle iletişime geçin.